Pioneers in the industry, we offer porcelain mosaic tiles from India.
₹ 150 / sq ft Get Latest Price
| Sheet Size | 300x300 mm |
| Size | 300x300 mm (1x1 ft) |
| Chip Size | 48x48 mm |
| Tile Type | Porcelain Mosaics Tiles |
| Finish | Glossy |
| Application Area | Swimming Pool |
| Thickness | 6mm |
| Tile Color | Multi Color |
| Look | Random mix |
| Sheet Backing | Front side paper mount |
| Application | Swimming Pool |
| Color | Blue |
| Pattern Style | Square |
| Usage Type | Residential, Commercial, Indoor |
Hitesh Kitawat (Managing Director)
Makon
215, Ruby Industrial Estate, Chincholi Bunder Road, Mindspace Malad West
Mumbai - 400064, Maharashtra, India