Pioneers in the industry, we offer sky blue gradation glass mosaics from India.
₹ 125 / Square Feet Get Latest Price
| Sheet Size | 327 x 327 mm |
| Chip Size | 20 x 20 mm |
| Material | Marble |
| Usage Area | Swimming Pool |
| Mount Type | Paper Mounted |
| Shape | Square |
| Application Area | Commercial, Residential |
| Pool Grade | Suitable For Pool |
| Brand | Avion |
| Thickness | 5-10 mm |
| Finish | Glossy |
| Usage | Background Wall, Swimming Pool |
Hitesh Kitawat (Managing Director)
Makon
215, Ruby Industrial Estate, Chincholi Bunder Road, Mindspace Malad West
Mumbai - 400064, Maharashtra, India